0

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 13. Bölüm ile 14 Eylül Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

aşrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı, 12. bölümüyle Star’da izleyenleriyle buluştu. Ada Masalı 12. bölümde Batu, Haziran ve Poyraz’ı ayırmak için Poyraz’ın geçmişini kurcalar ve nihayet bir sonuca ulaşır. Haziran ve Poyraz, bu darbeye karşı ayakta durabilecek mi? Merakla beklenen Ada Masalı 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 13. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 12. Bölüm Özeti

Haziran’ı asla torununun yanında kabul edememekte ama İdil’in söylediği büyük yalanı da içine sindirememektedir. Zeynep ise kızının bu küçük hayatta çakılıp kalmasını istememektedir. Bu amaç için adaya çağırdığı Batu’dan bir şeyler yapmasını ister. Aynı amaç uğruna güçlerini birleştiren İdil ve Batu için de işler zorlaşmaya başlamıştır artık. Haziran ve Poyraz’ın mutluluğunu bozmak için ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir.

Alper ve Melisa’nın öpüştüğünü öğrenen Biricik, giderek büyüyen bir tehlikeye dönüşmektedir. Melisa ve Alper sakladıkları sırrın altında ezildikçe Biricik daha büyük bir oyunun içine iter onları. Haziran ve Poyraz’ı ayırmak için Poyraz’ın geçmişini kurcalayan Batu, nihayet bir sonuca ulaşır. İdil ise gerçek bir aşkın karşısında bir yalanla mücadele edilemeyeceğini henüz fark etmemiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir