1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Survivor Instagramda Dünya Rekoru Kırdı: 3 Milyon İzlenme

Survivor Instagramda Dünya Rekoru Kırdı: 3 Milyon İzlenme
0

Daha önce Survivor takımlarıyla yapılan Instagram canlı yayınında 1 milyon izleyiciye ulaşan Acun Ilıcalı, bugün bir rekor deneyecek. Instagram’da 2 milyon olan canlı yayın izleyicisi rekorunu geçmeyi hedefleyen Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılı ile birlikte bu rekoru 2 dakikada egale etti. Acun Ilıcalı, 25 Mayıs tarihinde, saat 23.30’da açtığı canlı yayınla dünya Instagram canlı yayın rekorunun yeni sahibi oldu. Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmacılarının da katıldığı Instagram canlı yayınında 3 milyon izleyici sayısına ulaşıldı.

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor Gönüllüler takımıyla Instagram üzerinden canlı yayın yapmıştı. Yoğun ilgi gösterilen bu yayın, anlık olarak 1 milyon izleyici sayısını aşmış ve Türkiye’deki en çok izlenen Instagram canlı yayını olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu olayın ardından Acun Ilıcalı, Instagram’da yeni bir rekorun sahibi oldu. Daha önceleri rapçi Tekashi69’a ait olan 2 milyon anlık izleyici sayısı, bugün 3 milyon kişinin izlediği Instagram canlı yayınıyla kırıldı.

https://www.instagram.com/p/CAoBBujnyP4/

Instagramda Daha Önce Rekor Kimdeydi?

İçinde bulunduğumuz mayıs ayının başlarında ünlü rapçi Tekashi69, açtığı yayınla birlikte Instagram’ın canlı yayın izleyici rekorunu kırmayı başarmıştı. 24 yaşındaki ünlü rapçinin hapis cezasından bahsettiği canlı yayın, anlık olarak 2 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir