1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 24. Bölüm

Arıza 24. Bölüm
0

Show TV ekranlarının Pazar akşamlarına damga vuran dizisi Arıza, yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arıza 24. Bölüm ile 28 Şubat Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 23. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Ali Rıza ve Halide’yi bekleyen sürpriz damga vurdu! Show TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizisi Arıza, 23. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler yeni bölüm çevrildi.

Arıza 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ibYRJyRNGis”]

Arıza 23. Bölüm Özeti

Ali Rıza, Balaban’ı arayarak Halide’nin yerini öğrenmeye çalışır ama Balaban, Halide’yi kendisinin kaçırmadığını söyler. İhtiyar ise bu işin arkasında Balaban’ın olduğunu düşünür ve Burak’a, Balaban’ı kendisine getirmesini emreder.

Halide, tutsak edildiği yerde karşısına çıkan Balaban’dan, ailesinin ölümüyle ilgili şimdiye kadar duymadığı şeyler duyar ve şoke olur.

İhtiyar, Balaban’ı karşısına oturtur ama ona masada bir yer vermeye şimdilik niyetli değildir, ta ki Ali Rıza ve Halide’yi bekleyen sürprize şahit olana dek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir