1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm ile 17 Nisan Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin yer aldığı dizinin yönetmenliğini Ersoy Güler üstleniyor. Yıldız’ın tüm gemileri yakmasıyla beraber Kuzey, geçmişini, hayallerini, geleceğini, her şeyi yakmak istemiş, emek emek inşa ettiği evi, gözünü kırpmadan ateşe vermiştir. Ama kızlar buna izin vermezler. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı geldi mi? İşte detaylar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_M_X4ajLDYg”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm Özeti

Babalarının bir anlık öfkeyle her şeyi kül etmesine göz yummayacaklardır. Ne ki, Kuzey’in yangınını söndürmek, evdekini söndürmek kadar kolay olmayacaktır. Çünki Yıldız’ın ne acısı dinecek gibidir ne de öfkesi. Bebeğinden ayrı kaldığı her an içi daha da kabarmakta, Kuzey’e daha da bilenmektedir.

Ama Kuzey de pes etmeyecektir. Yıldız’ın içindeki yangını söndürmeye, onu iyileştirmeye kararlıdır. Hem biricik aşkı, hem de bebeği için yapamayacağı şey yoktur. Kuzey, sonunda hep birlikte mutlu olmaya yemin etmiştir ve yemininden dönmeye asla niyeti yoktur. Yıldızla olan aşkı nasıl bir mucizeyse, birlikte hayat verdikleri Güney de öyle bir mucizedir. Kuzey, o mucizeye dokunabilmeleri için her şeyi yapacaktır.

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir