1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Tövbeler Olsun 4. Bölüm

Tövbeler Olsun 4. Bölüm
0

TRT1’in yeni dizisi Tövbeler Olsun yeni bölümü ile devam ediyor. Tövbeler Olsun 4. Bölüm ile 30 Ağıstos Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Latife ve Cemre’nin Nazmiye ile lgili gizli planları ne? Namzet Horanta dünürü Remzi’nin kalbini yeniden kazanabilecek mi? İşte Tövbeler Olsun 4. Bölüm fragmanı.

Tövbeler Olsun 4. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 3. Bölümde Neler Olmuştu?

“Tövbeler Olsun” dizisinin üçüncü bölümünde; kızı Nazmiye’nin yardımıyla, Gül’den helallik alıp huzura kavuşan Namzet; kalbini kırdığı insanların gönlünü almaya devam etme yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir. Namzet bu kez gelini Cemre’nin babası Remzi’den helallik isteyecek, geçmişteki hatasını telafi etmek için çabalayacaktır.

Diğer tarafta ise Latife ve Cemre’nin şirketi ele geçirmesinden korktukları Nazmiye ile ilgili yepyeni planları vardır… Bu sırada Aylin’le Buğra arasında yaşanan beklenmedik gelişmeyle ilişkileri büyük bir sınavdan daha geçecektir. Nazmet’i atlatıp Fuat Bey ile görüşmeye çalışan Osman’ın çabaları sonuç verecek mi? Latife ve Cemre’nin Nazmiye ile lgili gizli planları ne? Namzet Horanta dünürü Remzi’nin kalbini yeniden kazanabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap