Ted Lasso 2. Sezonu ile Ekranlara Geri Dönüyor!
0

Ödüllü Komedi dizisi Ted Lasso 2. sezon fragmanı yayınlandı. Apple’ın dijital yayın platformu Apple TV+’ın ödüllü komedisi Ted Lasso, ikinci sezonuyla 23 Temmuz’da ekrana dönüyor.

“Ted Lasso” geri döndü! AFC Richmond koçu ve ekibi, merakla beklenen ikinci sezonun ilk fragmanında yeniden bir araya geldi. Bu ilk bakışla birlikte Apple TV Plus, yeni sezonun prömiyer tarihini de açıkladı: 23 Temmuz 2021. Peki yeni bölümlerde Diamond Dogs’u neler bekliyor? Yeni karakterler ve aynı lezetteki komedi yine izleyicilerle buluşacak.

Jason Sudeikis’in dizide canlandırdığı Ted Lasso karakteri daha önce NBC Sports kanalının İngiliz futbol liginin maçlarını yayınlayacağını duyurduğu tanıtımlarda kullanılmıştı. Karakterin sevilmesiyle sonraki sene analist rolüyle ekrana geldi. Apple için hazırlanan yeni dizide ise Ted, İngiliz bir kulübü yönetmesi için işe alınan Amerikan futbol koçu olarak ekrana geliyor. Üstelik koçluk deneyimi olmamasına rağmen.

10 bölüm süren ilk sezonuyla büyük beğeni kazanan Ted Lasso, Sudeikis’e Altın Küre ödülü kazandırdı. Gelecek sezonu da 10 bölüm sürecek dizi, şimdiden 3. sezon onayını aldı.

Fragman, “Bu yıl, iyilik geri dönüyor” diye müjdeliyor. Ted Lasso, acımasız kötü haberlerin olduğu bir yılda pozitif bir unsur olarak yeniden hayatımıza giriyor. Jason Sudeikis, orijinal ekibinin geri kalanıyla birlikte Lasso karakterini canlandırmak için yeniden sahnede olacak. Hannah Waddingham, Brendan Hunt, Jeremy Swift, Juno Temple, Brett Goldstein, Phil Dunster ve Nick Mohammed de rollerini tekrarlayacak.

Premier Lig’den atılmasına rağmen, Lasso’nun morali şaşırtıcı olmayacak kadar yüksek, çünkü Richmond’ı büyük liglere geri döndürmek için kazanmaları gereken yeni bir sezona hazırlıyor. Bununla birlikte, takımın kendisi hala kaybedilen büyük sezon finalinin etkisinde olabilir. Çünkü, bu yıl AFC Richmond’ın spor psikoloğu olarak işe aldığı yeni oyuncu Sarah Niles kadroya katıldı.

Komedi, Altın Küre ve Sudeikis için SAG Ödülü de dahil olmak üzere birçok başarı kazandı. Ayrıca dizi, Waddingham için en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü de dahil olmak üzere, 2021 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde aday gösterildiği her ödülü kazandı. Tüm bu başarı, Apple’ın üçüncü sezon için “Ted Lasso”ya yeşil ışık yakmasını oldukça kolaylaştırdı.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=auxeLrtk7tk”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir