1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 10. Bölüm

Elkızı 10. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elkızı 10. Bölüm ile 25 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Elkızı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Feride Kaytan’ın, yapımını NTC Medya’nın ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrolünde başarılı oyuncu Sevda Ergici’nin yer aldığı Elkızı son bölümde; Ezo kimsenin baskısı altında kalmadan kalbinin sesine kulak verir. Kalbinde tek bir kişiye yer vardır: Ali’ye. Bunu önce kendisine daha sonra da Ali’ye itiraf eder. Artık onlar için vuslat zamanıdır.

Elkızı 10. Bölüm Fragmanı

Elkızı 9. Bölüm Özeti

Ezo ve Ali’nin birlikteliği Songül’ün içinde dillendirmediği bir kırıklığa neden oluyordur. Ali ve Ezo’nun düğün hazırlıkları boyunca Ali’nin kendisinden yardım istemesi de içindeki burukluğu ve hüznü pekiştirir. Masum bir üzüntü.

Ancak onun kadar masum olamayan biri vardır: Harun. İşlediği cinayetle beraber ruhundaki karanlığa teslim olan Harun için artık yaşamak eziyete dönüşmüştür. Ezo’nun kendisine karşı olan acımasız tavrı, annesi Nermin’le beraber küçük düşürülüp kovulması, beş parasız halde kasabada sıkışıp kalması… Hepsi içindeki öfkeyi besliyordur. Eline geçen ilk fırsatta ise hayal bile edemeyeceği güç kazanır. Onun gözünde son yaşadıklarından dolayı hiçbir kadının değeri kalmamıştır. Ezo da bu kadınların başını çekiyordur. Boğulduğu o karanlık tarafta yalnız kalmak istemez. Ezo’yu da kendisiyle beraber sürüklemeye hazırdır. Gerçek sevenler Ali ve Ezo, birbirlerine aşklarını itiraf ettikleri noktada ömürlük imzaya bir adım kala Ezo, annesi ve sevdiği adam arasında bir seçim yapmak zorundadır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir