İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi

A Discovery of Witches 2. Sezon

A Discovery of Witches 2. Sezon
+ - 0

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan Sky One kanalı dizilerinden A Discovery of Witches 2. sezon ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. A Discovery of Witches 2. Sezon başlama tarihi 8 Ocak 2021 olarak açıklandı.

New York Comic Con’da online olarak duyurulan dizinin yeni sezon promiyer tarihi bir tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu. A Discovery of Witches’in ilk sezonu bittiğinde Diana ve Matthew son olarak zamanda yolculuk yaparken görünmüşlerdi.

A Discovery of Witches konusu; Parlak tarihçi Diana Bishop, kendi mirasını inkar eden bir cadı. Ancak beklenmedik bir şekilde Oxford’un Bodleian kütüphanesinden, yaratıkların kaybolacağı düşünülen ve varlıklarının gizemlerine cevap verebilecek eski, büyülenmiş bir el yazması çağrısında bulunduğunda, kendisini tehlikeli bir gizemin kalbine atılır – ve gizemli genetikçi ve vampir Matthew Clairmont’un yolu. Matthew, yaratıkların çöküşü ve yok olma tehlikesini çözme eğilimindedir, ancak kitabı yanlış ellere düşmeden bulmak için olası ittifakları – ve derinleşen ilişkileri – yaşlanmayı ihlal etmekle tehdit eder tabular ve türler arasında var olan kırılgan barışı sallayın.

A Discovery of Witches dizi oyuncuları arasında ise Tom Hughes, James Purefoy, Steven Cree, Paul Rhys, Barbara Marten, Jacob Ifan, Holly Aird, Michael Lindall, Adam Sklar, Joshua Pickering, Elaine Cassidy, Victoria Yeates, Adrian Rawlins, Lois Chimimba, Amy McAllister, Milo Twomey ve Sheila Hancock da yer alıyor.

Yorum Yap