The Flash 1. Sezon 21. Bölüm İncelemesi
1

Kısaca The Flash 1. Sezon 21. bölümü özetleyecek olursak;

[wpspoiler name=”Spoiler İçerebilir!” ]

Eddie Hala Bulunamadı!

Barry, bütün çabalarına rağmen, Reverse Flash‘ın kaçırdığı Eddie‘yi bulamamıştır.

İris, Barry’ye Gelir!

Flash‘ın kimseye birşey söyleme ve evine git demesine rağmen daha fazla dayanamayan İris, durumu Barry’ye anlatır ve polise gitmeleri gerektiğini söyler. Fakat Barry, Flash’ı dinlemesi gerektiğini anlatır. İris, durumdan şüphelenmiştir.

Soyguncular, Flash’ın Takibinde!

Komiser Singh‘in altın soyguncularını bulması için Barry ve West‘e Flash’ı bulmalarını söylemesinden kısa bir süre sonra, soyguncular iş başındadır. Barry, Star Labs‘ta iken soygunu gerçekleştirilen Central City Altın Rezervlerinin soyulmasının ardından Flash olarak harekete geçmiştir. Fakat bu sefer işi çok zordur. Soyguncu Barry’nin aklına girmiştir ve geçmişten birkaç görüntü göstermiştir.

İris, Star Labs.’a Gelir!

Flash, Altın Rezervlerindeki olaydan sonra Star Labs.’a gelmiştir. O sırada İris’te oraya gelir ve herşeyi öğrenir. Ve İris çok kızgın ve sinirlidir.

Reverse Flash ve Eddie!

Eddie, hala Reverse Flash yani Dr. Wells‘in elindedir. Kimse Wells’in planını bilmemektedir.

İris ve West Durumu Konuşuyorlar!

İris’in gerçeği öğrendiğini duyan Dedektif West, onunla konuşmaya gider.

Dedektif West, Soyguncuyu Tuzağa Düşürmek İster!

Soygunun tekrar olacağanı öğrenen West, bir plan yapar. Fakat soyguncu durumu anlar ve arabanın lastiğini patlatır.

Soyguncu Komutan Eiling’tir?

Soyguncuyu durduran Barry, West ile maskeyi çıkardıklarında karşılarında Komutan Eiling‘i görürler. Fakat bir sorun vardır. Vücut Eiling’dir. Ama içindeki kişi Grodd‘tur. Ve bunu söyleyerek korkun benden der. Ekip Komutan Eiling’in deney videolarını bulur ve Grodd’un bir goril olduğunu görürler.

İris’te Ekibe Yardım Eder!

Eddie’yi bulmak için uğraşan İris, kayıp goril Grodd’u bulmada yardım edebileceğini söyler.

West, Barry ve Cisco Kanalizasyonda!

West, Barry ve Cisco, Grodd’u bulmak için kanalizasyona inerler. Barry kötü bir darbe ile bayılmıştır. Ve Dedektif West Grodd’un elindedir. Grodd, insanların aklına girerek telepati oluşturmaktadır. West, zor durumdadır.

Cisco ve Caitlin Bir Cihaz Yaparlar!

Grodd’un, Flash’a zarar vermemesi için Cisco ve Caitlin bir cihaz yaparlar. Barry, süpersonik yumruk ile Grodd’a doğru koşar. Fakat işe yaramaz. Çünkü Grodd, oldukça güçlüdür. Barry’nin kafasındaki cihazı çıkaran Grodd, onun kafasına girer. Flash’ın üstüne gelmekte olan bir tren vardır. Ve Barry kendinde değildir. O sırada İris, onunla konuşarak, kendine gelmesini sağlar. Ve Grodd, trenin altında kalır. Ama Grodd, ölmemiştir.

Barry, Komutanı Serbest Bırakır!

Barry, Grodd’un etkisinde soygunları yapan Komutan Eiling’i serbest bırakır. Ve bir gün cezasını çekeceğini söyler. Komutan da ikisinin de aynı düşmana savaştıklarını ve birbirlerini ihtiyaçları olduğunu söyler.

Wells, Star Labs.’a Girecek Bir Yol Bulur!

Wells, bir önceki bölümde gazetede görünen İris West Allen ismini Eddie’ye gösterir ve Barry ile evlendiğini anlatır. Wells’in, üzerinde uğraştığı şeyin Star Labs.’a girmek olduğunu son sahnede görmüş olduk.[/wpspoiler]

The Flash 1. Sezon 21. Bölüm İncelemesi bir sonraki sayfada!!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. The Flash dzisi ablamı üzüyor sonra ben çekiyorum onu lütfen üzmeyecek seneryolar lütfen kfjfkfj

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir