1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 108. Bölüm

Yasak Elma 108. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi yasak Elma yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanıyor. Yasak Elma 108. Bölüm ile 26 Nisan Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin büyük ilgiyle takip edilen dizi Yasak Elma bu akşam 107. Bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cevadzade gibi birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı dizide aksiyon hiç bitmiyor.

Yasak Elma 108. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=T_M_ILUmNJE”]

Yasak Elma 107. Bölüm Özeti

Hasan Ali ve Ender yakınlaşması sonrasında, Ender, Şahika’yı son anda yarı yolda bırakır. Bu da Şahika’nın yeni bir plan yapmasına neden olur. Şahika’nın Ender’den alacağı intikam, eski defterleri açmaktan geçecektir.

Yıldız ise annesinin yaptığı büyük bir hatayı kayınvalidesine belli etmeden çözmenin yollarını arar ama kendini daha büyük bir kaosun içinde bulur.

Kaya’nın geri dönmesi, Ender’in bütün gelecek planlarını alt üst eder. Şahika, Kaya üzerinden Ender’i üzerek yenme derdindeyken, yaşadığı tesadüfler onu Ömer’le bir araya getirir. Yıldız, yalanın ortaya çıkmaması için mecburen Ender’le el sıkışır.

İlginizi Çekebilir
Hakim-3-Bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir