Cam Tavanlar 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Cam Tavanlar 4. Bölüm ile 30 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarda aşk ve rekabetin bir arada yaşandığı, Ojo Pictures imzalı renkli dizi ‘Cam Tavanlar’ın dördüncü bölüm tanıtımı yayınlandı. Leyla ve Cem’in arasında soğuk rüzgarların estiği tanıtımda Lujuria, maddi bir krizle karşı karşıya kalıyor. Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Leyla, restoranını kurtarmak için bir yol düşünürken Cem, Asude olarak Lujuria’yı kiralamayı teklif ediyor. Bu durumun ikiliyi nasıl etkileyeceği büyük bir merak konusu oluyor.

Cam Tavanlar 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=T-USgdCzNDk”]

Cam Tavanlar 4. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PuAKm3Fjee4″]

Cam Tavanlar 3. Bölüm Özeti

Cam Tavanlar’ın romantik ve heyecan dolu üçüncü bölümünde Leyla ile Cem aşkı giderek alevlenmeye başladı. Cem, Leyla’yı öperek büyük bir adım attı ve açıkça aşk teklifini sundu. Leyla, duyguları ve mantığı arasında kararsızlık yaşarken ikili arasına yeni engeller girmeye başladı.

Rakip restoranların başında olan Cem ve Leyla iş yüzünden yeniden karşı karşıya geldi. Asude’nin yönetim kurulundan Haldun, Leyla’nın ayrılmadan önce sildiği şirket ile ilgili çalışmaların peşine düşünce bu durum Cem’i zor durumda bıraktı. Haldun, çalışmaları Cem istiyormuş gibi gösterince Leyla, Cem’e karşı yeniden öfkelendi.

Diğer tarafta İskender’in Leyla’ya olan duyguları, Cem’i kıskandırmaya başladı. Leyla’nın şirket ile ilgili hazırladığı yurt dışı raporlarını silmesinin ardından Cem yeni bir rapor hazırlarken bu raporun danışmanı olarak Leyla seçildi. Leyla, raporun başarılı olduğunu bildirecekken Haldun’un yeni oyunu bir anda her şeyi alt üst etti. Bir tedarikçisinin Cem tarafından şikayet edildiğini öğrenen Leyla, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Cem’in büyük bir kötülük yaptığını düşünen Leyla, bunun üzerine raporun başarısız olduğunu söyledi. Bunu öğrenen Cem ise finalde şoke edici bir karar aldı ve Leyla’nın Asude’ye girişini yasakladı. Peki ikili tüm bu engelleri aşıp aşklarını doya doya yaşayabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir