1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Onayını Aldı

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Onayını Aldı
0

Hulu‘nun bol ödüllü hit dizisi “The Handmaid’s Tale” henüz 3. sezonu yayınlanmamışken 4. sezon onayını aldı.

İlk sezonuyla birlikte Hulu’nun imza yapımlarından biri olmayı başaran “The Handmaid’s Tale” bir sezon daha ekranlardaki yerini koruyacak. Aynı zamanda platformun en çok izlenen dizisi de olan yapım, üçüncü sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ederken üç bölüm sonra final yapmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunun prömiyer tarihi ise henüz duyurulmadı.

Emmy ödüllü dizi, Margaret Atwood’un aynı adlı distopik romanından uyarlanıyor. Bir dönem Birleşik Devletler’in parçası olan ancak şimdilerde totaliter bir rejimle yönetilen Gilead adlı kurgusal bir ülkede geçiyor. Kadınların yalnızca üreme amaçlı kullanıldığı bu toplumda hayatta kalma savaşı veren Offred’in karanlık hikayesini takip ediyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, O.T. Fagbenle, Max Minghella ve Samira Wiley boy gösteriyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Bruce Miller, Warren Littlefield, Daniel Wilson, Fran Sears, Ilene Chaiken, Eric Tuchman, John Weber, Sheila Hockin, Frank Siracusa ve Moss görev yapıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir