1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 6. Bölüm

Sol Yanım 6. Bölüm
0

Star tv ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sol Yanım 6. bölümü ne zaman yayınlanacak. Normalde 31 Aralık Perşembe günü yayınlanması gereken Sol Yanım yeni bölüm hangi gün yayınlanacak?

Star Televizyonu’nun ekranlara yeni merhaba diyen dizilerinden olan Sol Yanım 5. Son bölümüyle dün (24 Aralık 2020 Perşembe) ekranlara geldi. Selim’in Serra’yı öpmesiyle Serra’nın şaşkına döndüğü Sol Yanım 5. bölümde neler oldu? Selim ve Serra’nın aşkı başladığı gibi bitecek mi? Sol Yanım 5. bölüme Selim ve Serra’nı aşkı damgasını vurdu. Dün akşam ekrana gelen Sol Yanım 5. bölümde neler oldu? Sol Yanım 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sol Yanım 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sol Yanım 6. Bölüm 7 Ocak Perşembe akşamı yayınlacak.

Sol Yanım 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Y9ChMqKrg8c”]

Sol Yanım 5. Bölüm Özeti

Serra ve Selim aşkı uzun soluklu olabilecek mi? Biricik, ikilinin mutluluğuna izin verecek mi? Burak’ın başına bela açan Barbar, Selim’e nasıl tepki gösterecek? Asena ve İhsan’ın evliliği tehlikede mi? Biricik, Asena’nın hayatına darbe vuracak mı?

Selim ve Serra’nın sürpriz ilişkisi okulun gündemini meşgul ederken; çiçeği burnunda aşıklar şehirde romantik anlar geçirir. Serra, duygularını ilk defa itiraf ederken; aşk sarhoşluğuna kapılan Selim ise öfkesinden arınmış ve etrafına neşe saçmaktadır. Serra ve Selim’in ilişkisini hazmedemeyen Biricik, Serra’yı Selim konusunda uyarır.

Barbar, Serra’nın sevgilisini görmek için okula kadar gelir. Nazlım ise Kuzey Üniversitesi’nde yeni görevine başlar. Okulda sular durulmazken; Kutlusay Malikanesi’nde de işler karışır. Asena, İhsan’ın konuştuğu gizemli kişiyi bulmak için harekete geçer. İhsan ve Selim arasındaysa yeni bir tartışma baş gösterir. Biricik, Serra ile konuşmasından sonuç alamayınca ikinci planını devreye sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir