1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Sen Çal Kapımı Dizisi Veda Ederken Rekor Kırdı

Sen Çal Kapımı Dizisi Veda Ederken Rekor Kırdı
0

Yayınlandığı günden itibaren taraf tarafsız bir çok seyircinin beğenisini kazanan Sen Çal Kapımı dizisi 52. bölüm ile 8 Eylül Çarşamba akşamı ekranlara veda etmişti. 2. çoçuklarınıda kucağına alarak ekranlara veda eden Eda ve Serkan çifti sevenleri tarafından tsosyal medyadamesajlara boğuldu.

Yayınlandığı her gün Twitter’da sık sık TT (Trend Topic) olan Sen Çal Kapımı dizisi final bölümü ile twitter’da paylaşım rekorları kırdı. “#sençalkapımı” etiketi atlında sace Türkiye değil Latin ülkelerinden de binlerce mesaj alan dizi, final bölümünde ‘#sonkezsençalkapımı’ etiketi ile TT listesinde yer aldı.

Daha önce bir dizi için tweet atılmış dizi rekoru Game of Thrones dizisi hakkında idi ve Twitter’da tam 7,8 milyon paylaşım yapılmıştı. Game of Thrones dizisinin bu rekoru bir Türk dizisi olan Sen Çal Kapaımı dizisi tarafından kırıldı. Toplam 9 milyon tweet’e ev sahipliği yapan etiket, diziye ‘dünyada en çok konuşulan ve tweet atılan dizi’ unvanını kazandırmış oldu. Sen Çal Kapımı dizisi için açılan etiket, ulaştığı bu rekor rakamla 7,8 milyonla rekoru elinde tutan Game of Thrones dizisini geride bırakmış oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir