1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 17. Bölüm

Kalp Yarası 17. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 17. Bölüm ile 25 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası 16. bölüm izleyenleriyle buluştu. Dizinin son bölümünde; Ayşe’nin hamile olup olmadığı belli oluyor. Kazadan kurtulan Ayşe ve Ferit, yaşadıkları büyük şokun etkisiyle yakınlaşacak ancak bu durum boşanma planlarını etkilemeyecek. Öte yandan, Ferit’i geri kazanmak için yalanını devam ettiren Hande ise anne olamadığını öğrenince büyük bir şok yaşayacak. Ayşe ve Ferit boşanma davası nasıl sonuçlanacak?

Kalp Yarası 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 17. Bölüm Fragmanı

3,

Kalp Yarası 17. Bölüm 2. FragmanıKalp Yarası 16. Bölüm Özeti

Kazadan sağ salim kurtulan Ayşe ve Ferit, yaşadıkları büyük şokun etkisiyle yakınlaşır ancak bu olay boşanma planlarını etkilemez. Ferit’i geri kazanmak için hafıza kaybı yaşadığı yalanını devam ettiren Hande asla anne olamayacağını öğrenince bir şok daha yaşar. Kızının oyunlarına alet olmak istemeyen Zümrüt ise kızını düştüğü girdaptan çıkarmak için savaş verir.

Adnan’ın öz babası olduğunu öğrendikten sonra Sancakzadeler’i yok etmeye ant içen Yaman, Bahtiyar’la iş birliği yaparak Hüseyin’i de oyununa dahil eder. Yaman’ın oyununda piyon olan Saadet ise Adnan’a yakınlaşma çabası içindedir. Bu durum Azade’nin gözünden kaçmaz ve Adnan ve Azade’nin arasındaki buzlar bir türlü erimez.

Diğer yandan Baha’yı öldürdüğünü itiraf eden katilin peşine düşen Ayşe ve Ferit’in ulaştığı gerçek ikiliyi tekrar başladıkları noktaya getirir. Art arda yaşadığı bayılmaların sebebini öğrenmek için doktora giden Ayşe aldığı haberle büyük bir şok yaşar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir