1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 17. Bölüm

Ada Masalı 17. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 17. Bölüm ile 12 Ekim Salı akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı’nın 16. bölümü Ekim Salı günü yayınlandı. Ada Masalı 16. bölümde bütün adayı tehdidi altına alan ortak bir düşman, tüm kırgınlıkların, küslüklerin, çatışmaların bir süreliğine askıya alınmasını gerektirecektir.

Ada Masalı 17. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 17. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 16. Bölüm Özeti

Haziran ve Poyraz iki yabancıdır artık… Onların arasındaki bu gerginlik etraflarındaki herkesi de etkisi altına alacaktır. Bir de bunun üzerine Batu’nun otele ortak olduğunun öğrenilmesi ortalığı iyice karıştırır. Ancak bütün adayı tehdidi altına alan ortak bir düşman, tüm kırgınlıkların, küslüklerin, çatışmaların bir süreliğine de olsa askıya alınmasını gerektirecektir. Doygun’un adaya gelişi herkesi hazırlıksız yakalayacaktır.

Bu sırada adanın tek beklenmedik ziyaretçisi Doygun değildir. Gizemli bir kadın, ada sokaklarında dolaşmaya başladığında, onu tanıyanlar Poyraz için bir fırtınanın yaklaşmakta olduğunu anlarlar. Poyraz ve Haziran, bu gizemli kadın yüzünden büyük bir sınavın eşiğine adım adım yaklaşıyordur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir