1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Netflix, Fatih Terim Belgeselini Paylaştı

Netflix, Fatih Terim Belgeselini Paylaştı
0

En popüler onlime izleme platformlarından biri olan Netflix, Türk yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Uzun bir süredir merakla beklenen Fatih Terim belgeselinin fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı.

Türk Futbol tarihini adını başarılar ile yazdırmış, kariyerinde 1 UEFA, 1 Süper kupa olmak üzere sayısız kupa ve başarılar olan Fatih Terim belgeseli sonunda kısa bir süre içerisinde Netflix platformunda sevenleri ile paylaşılacak. 15 Eylül’de ekranlarda izleyiciyle buluşacak Fatih Terim belgeselinin ise ilk fragmanı yayınlandı. Fragmandan da görüldüğü gibi Fatih Terim’in yakın dostları, ailesi, futbolcular ve çalışma arkadaşlarıda bu belgeselde yer alıyorlar.

Yapımcı Netflix ise Fatih Terim belgeselini şu şekilde izleyenlerine aktarıyor. “Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Uzun yıllara yayılan, tarihe damga vurmuş başarılara sahne olan kariyeriyle farklı nesillerin hatıralarında yer edinen Fatih Terim, Netflix’in Terim belgeselinde bilinmeyenleriyle anlatılıyor. 1996-2022 yıllarına odaklanan belgesel, hepimizin çok iyi bildiği başarıları bu defa Fatih Terim’in ağzından aktarıyor. Fatih Terim’i bizzat kendisinin anlattığı dört bölümden oluşan belgesel, Türkiye’nin spor alanındaki en önemli figürlerinden birinin bugüne kadar hiç bilinmeyen yönlerini de gün ışığına çıkarıyor. Belgeselin senaryosunu kaleme alan Altuğ Gültan, yönetmen koltuğunu ise Burak Aksoy ile paylaşıyor. Yapımcılığını Goya Entertainment’ın gerçekleştirdiği Terim belgeseli, 15 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir