1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ile 30 Ocak Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 28. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 28. son bölümde; Kınada olanlar Eda ve Serkan’ı yıldırmaz. Ama Semiha Hanım için bazı şeyleri değiştirir. Eda ve Serkan düğün hazırlıklarıyla uğraşırken Serkan işleri aksatmadan sürdürmeye çalışır. Serkan ve Eda arasında yaşananlar izleyicileri gözyaşına boğdu. Peki Sen Çal Kapımı yeni bölümde neler olacak? Sen Çal Kapımı 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Çal Kapımı Dizisinde Semiha Hanım, Fifi ve Balca karakterleri diziden ayrıldılar.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3S7dDFMDrl8″]

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5aj1OxaH1O0″]

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm Özeti

Onlara yardım etmek isteyen Aydan ve Ayfer düğün organizatörüyle birlikte ikisi için de işleri zorlaştırmaya başlar. Aileler arasındaki farklar bir yandan, kısa zamana sıkışan hazırlıklar diğer yandan Eda ve Serkan üzerinde gerginlik yaratır.

Erkeklerin bekarlığa veda tatiline çıkmaya karar vermesi kızları sinirlendirir ve onlara bir sürpriz yapmaya karar verirler.

Bu sırada şirkette gözden kaçan ve aksayan iş problemlerinin başlarına açacağı sorunlardan habersiz eğlenen Eda ve Serkan’ı düğün günü bekleyen birden fazla sürpriz vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir