1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 25. Bölüm

Kırmızı Oda 25. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen TV8 dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. 19 Şubat Cuma günü Kırmızı Oda 25. Bölüm‘ü TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 24. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Doktor Hanım Nazlı’nın yaşadığı korkuların sebebini kavraması damga vurdu. Küçüklüğünde babasından şiddet gören, panik atak rahatsızlığı nedeniyle kliniğe başvuran Sadi’nin (Erkan Petekkaya), “Bir farenin bile korktuğunda kaçıp saklanacağı deliği vardır, benim o da yoktu” sözleriyle anlattığı hikayesi diziye damga vurdu. ‘Kırmızı Oda’ya geçtiğimiz hafta dahil olan Pınar Deniz’in canlandırdığı Nazlı karakteri, hikayesi ile merak uyandırmıştı. Tıp doktoru olan ve kendisinden çok farklı biriyle yaptığı evliliğin sonucunda ayrılma noktasına gelen Nazlı, dizide takıntılı karakter olarak ekranlara yansıyor. Recai’den ayrılmak istemeyen ve adeta onu takıntı haline getiren Nazlı’nın, Doktor Hanım’a gözyaşları içinde anlattıkları dikkat çekti. Küçüklüğünde annesinin ‘Sakın baban gibi biriyle evlenme’ demesini hiç unutamadığını söyleyen Nazlı’nın, bugün, eşi Recai’yi bu yüzden babasının tam tersi bir karakterde seçtiği ortaya çıktı.

Kırmızı Oda 24. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1IyDojv7hAk”]

Kırmızı Oda 25. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7PKNqR-f-Z0″]

Kırmızı Oda 25. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 24. Bölümünde; Nazlı (Pınar Deniz) anne ve babasının evliliklerinde yaşadığı problemleri paylaşınca, Doktor Hanım Nazlı’nın yaşadığı korkuların sebebini kavrar.

Kumru (Aslıhan Gürbüz) babaannesiyle birlikte geçen yıllarını anlatır. Sadi (Erkan Petekkaya) babasının kendisine yaşattığı travmayı anlatırken panik atak krizi geçirince Doktor Hanım müdahalede bulunur.

Kliniktekiler Piraye ve Deniz arasındaki ilişkiden şüphelenirken, İrem’in ziyareti Hüseyin’i çok mutlu eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir