1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Sinner 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

The Sinner 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
0

USA Network üzerinden yayınlanan ve Netflix platformundan da ilgi ile takip edilen Drama dizisi The Sinner 4. Sezon yayın tarihi merak ediliyor. Henüz hiç ödülü olmasa da toplamda 14 tane adaylığı bulunan The Sinner dizisinden ilk görseller paylaşıldı.

Geçtiğimiz sezonunda Matt Bomer’ın başrolünde yer aldığı antoloji dizisinde Dedekfif Harry Ambrose’u canlandıran Bill Pullman gelecek sezonda da yer alacak. Derek Simonds showrunner, Jessica Biel ise yapımcı olarak projeye dahil olmaya devam edecekler. Suç draması türündeki dizi, gelecek sezonda yeni bir “Neden yaptı?” hikayesiyle ekrana gelecek.

Petra Hammesfahr’ın romanından uyarlanan The Sinner, yayın hayatına 4. sezonuyla devam ediyor. Dizinin ilk sezonunda banliyöde yaşayan Jessica Biel canlandırdığı Cora’nın plajda geçirdiği bir güne odaklanıyorduk. İkinci sezonda Carrie Coon’un canlandırdığı Vera ve bir tarikatın hikayesini izledik. Üçüncü sezonda ise Matt Bomer’ın canlandırdığı Jamie, bir profesördü ve eski bir okul arkadaşıyla garip bir ilişki içerisinde olma hikayesini izledik.

The Sinner’ın 4. sezonunda Harry Ambrose’un emekli olduğunu göreceğiz. Kuzey Maine’deki Hanover Adası’na, Sonya ile birlikte seyahat edecek. Burada iyileşme hayalleri kuran Harry, adada yaşayan Muldoon ailesinin kızlarının başına gelen trajedik olayla birlikte yeni sarsıntılar geçirecek. Harry, soruşturmaya yardım etmek için harekete geçecek ve paranoyayla dolu bir gizeme daha atılacak.

The Sinner’ın yeni sezonunda Maggie Muldoon’u Frances Fisher canlandıracak. Alice Kremelberg ise Percy Muldoon’a hayat verecek. Michael Mosley, Colin Muldoon; Neal Huff, Sean Muldoon; Cindy Cheung, Stephanie Lam; Ronin Wong ise Mike Lam olarak karşımıza çıkacak.

The Sinner’ın 4. sezonu USA Network üzerinden Ekim ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak.

İlginizi Çekebilir
Preacher

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir