1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Haluk Bilginer ve Uğur Yücel’in Yeni Netflix Dizisi Uysallar

Haluk Bilginer ve Uğur Yücel’in Yeni Netflix Dizisi Uysallar
0

Netflix platformu yeni Türk yapımı Uysallar dizisi duyurdu. Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden gibi isimlerin yer aldığı Uysallar dizisi 30 Mart tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak.

Oyuncu kadrosu ve fragmanı ile daha başlamadan farkını hissettiren Uysallar dizisi 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesine odaklanıyor. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükse de her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanları ele alınıyor.

Uysallar Dizi Fragmanı

Dizinin tanıtım fragmanında; Öner Erkan’ın geceleri bir punkçı kılığında sokaklara çıkan, gündüz normal bir aile yaşantısı olan bir babayı oynadığı dizi, tuhaf, ilginç hikayesi, karakterleri ile izleyicileri etkileyecek bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin senaryosu Hakan Günday yazarken yönetmenlik koltuğunda ise Onur Saylak oturuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir