Netflix Yeni Filmi Mücadele Çıkmazı’nı Duyurdu
0

Netflix, başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy’un rol alacağı yeni filmi Mücadele Çıkmazı’nı duyurdu. Çağatay Ulusoy’un başrol olarak karşımıza çıkacağı film, hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Netflix’in açıklamalarına göre film, kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak.

Senaryosu Ercan Mehmet Erdem’e ait olan ve Can Ulkay’ın yönetmenliğini yaptığı OGM Pictures imzalı proje Mucadele Çıkmazı adlı filmde başrolde yer alacak olan ekranların aranan ismi Çağatay Ulusoy hayranlarını yeniden Netflix’te bir araya getirecek. Dünyanın en popüler filmi ve dizi platformu Netflix yapımı yeni Türk filmi başrolde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Mücadele Çıkmazı filmi yayın tarihi henüz netleşmese de kısa bir süre sonra Netflix Türkiye kütüphanesine ekleyerek kullanıcılarla buluşacak.

Filmin çıkış tarihi tam olarak bilinmese de Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, bu filmin yakın bir gelecekte Netflix kullanıcıları ile buluşacağı ifade ediliyor.

Netflix’in yaklaşmakta olan yeni Türk filminde Çağatay Ulusoy’u, hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir baba olarak göreceğiz. Filmin hikayesiyle ilgili edinilen bilgiler oldukça kısıtlı olsa da muhtemelen dram türü, Netflix kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek. Ranini isimli platformda yer alan bilgilere göre Çağatay Ulusoy’a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir