The Walking Dead 10. Sezon Finali Ne Zaman Yayınlanacak?
0

Tüm Dünya’yı kasıp kavuran The Walking Dead dizisi pandemi sürecinden etkilenmiş ve dizi çekimlerine uzun bir süre ara verilmek zorunda kalınmıştı. Pandemi nedeniyle oluşan bu dizi çekiminin aksamaları The Walking Dead 10. Sezon finalininde ileri bir tarihe ertelenmesine neden olmuştu.

Dünya’da yavaş yavaş notmale dönme sürecinin başlaması, ilgili önlemlerin alınması ile birlikte tekrar setlere dönen dizi ekiplerine The Walking Dead dizi ekibede katıldı. Yapılan açıklamaya göre The Walking Dead’in ertelenen sezon finali 4 Ekim’de yayınlanacak. “A Certain Doom” isimli 16. bölümde Daryl, Carol ve diğerleri Whisperers grubunu tamamen yenilgiye uğratmak için büyük bir plan hazırlayacaklar. Uzun süredir ortalıkta olmayan Maggie de geri dönecek.

The Walking Dead 10. sezonun bölüm sayısının artırıldığı açıklandı. 16. bölüm sezon finali olarak çekilse de sezon 6 bölümlük uzatmayla 22 bölüme çıktı. Bu ek olarak eklenen altı bölüm 2021’in başlarında çekilecek. Dizinin onay alan 11. sezonu da 2021’de ekrana gelecek. Salgın sonrası ertelenen ikinci uzantı The Walking Dead: World Beyond da 4 Ekim’de başlayacak.

The Walking Dead’in ertelenen bölümünden bir video klip de yayınlandı.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir