1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Fatma Dizisinde Kimler Rol Alacak?

Fatma Dizisinde Kimler Rol Alacak?
0

Netflix Türkiye’nin yeni dizilerinden biri olan Fatma dizisinin duyurunusunu burada paylaşmıştık. Günler geçtikçe dizi hakkında detaylarda netleşmeye başladı. Peki Fatma dizisinin konusu ne? Fama dizisinin oyuncuları kimler olacak?

Netflix, mart ayında düzenlediği etkinlikte “Şimdiki Aklım Olsaydı”, “Fatma” ve “Sıcak Kafa” isimlerinde üç yeni yerli dizinin izleyiciyle buluşacağını ilan etmişti. Bana Masal Anlatma, Her Şey Seninle Güzel ve Çiçero gibi filmlerden tanıdığımız Burcu Biricik geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaştığı resim ile dizinin müdesini sevenleri ile paylaşmıştı.

https://www.instagram.com/p/CDJbT91BFt3/

Fatma Dizisinin Konusu Ne?

Televizyon yapımcıs Başak Abacıgil’in Netflix Türkiye için çekeceği “Fatma” dizisi iddialı konusuyla dikkat çekiyor. Temizlikçi bir kadının etkileyici hikâyesini anlatacak olan dizide başrolü Burcu Biricik canlandıracak.

Fatma Dizisinin Oyuncuları

Senaryosunu Özgür Önürme’nin yazdığı dizinin kadrosunda Gökçe Eyüboğlu, Fırat Tanış, Uğur Yücel ve Deniz Hamzaoğlu netlik kazanan oyuncular. Dizinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir