1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 620. Bölüm

Arka Sokaklar 620. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının uzun süredir ekranlara gelen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 620. Bölüm ile 25 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları sevenlerini ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 620. Bölümde; Poyraz’ın evinde yaptığı araştırmada ekip büyük delillere ulaşırken, Poyraz’ın Selin’i hedefe koyması dikkat çekti. Tüm bunların ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında büyük tuzağın içine düşen Selin’i Poyraz’ın öldürüp öldürmediği soru işaretlerine neden oldu.

Arka Sokaklar 620. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 619. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar’ın 619. Bölümünde ekibimiz, kanıtlar ışığında seri katil Poyraz’ın peşine düşüyorlar ama beklenmedik bir durum da ortaya çıkıyor! Poyraz’ın evini araştıran ekibimiz cinayetlere dair bazı kanıtlara ulaşır. Aradıkları seri katilin Poyraz olduğu kesinleşmiştir. Ekibimiz hemen Poyraz’ı yakalamalıdır; fakat, Poyraz’ın kafasına koyduğu son bir hedefi daha vardır.

Mesut ve Cemal, Esma’yı bulmak için Sakarya’ya doğru yola çıkarlar. Cevat’ın telefonunun sinyal verdiği son konuma giden ekibimiz, Sinem’in de yardımlarıyla terkedilmiş bir fabrikanın adresine ulaşırlar. Burada ummadıkları bir kişiyle karşılaşacaklardır.

Eski nişanlısı Edip’ten kaçan Suna, devlet korumasındadır. Babası Osman, Suna’yı yatalak babaannesine bakması için devlet koruması altında kaldığı yurttan alıp evine geri götürür. Haberi alan Edip’in, Suna’ya ulaşması uzun sürmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir