The Stand Dizisi
0

Stephen King’in Mahşer romanından uyarlanan The Stand dizisi CBS kanalında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin ilk uzun fragmanı online olarak yapılan New York Comic-Con’da yayınlandı.

CBS All Access, Stephen King uyarlaması “The Stand”in ilk uzun fragmanını New York Comic-Con aracılığıyla yayınladı. Alexander Skarsgård, James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg gibi isimlerin rol aldığı dizi, 17 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

“The Stand”, Stephen King’in 1978 tarihli aynı adlı romanına dayanıyor. Bir veba sonrası hayatta kalan insanlar arasındaki iyi ve kötülerin savaşını konu alıyor. Kıyamet öyküsünün ana karakterleri öncelikle iki kampa bölünmüş durumda. 108 yaşındaki Abagail Ana’yı takip edenler ve Karanlık Adam Randall Flagg’le aynı tarafta olanlar. Dizi, bu iki ayrı grup üzerinden ilerleyecek. Daha önce 1994 yapımı mini diziyle izleyicilerin karşına çıkan The Stand’in yeni versiyonu CBS All Access‘te izleyici ile buluşacak.

CBS Television Studios dizinin yapımını üstleniyor. Yürütücü yapımcılar ise Taylor Elmore, Will Weiske, Jimmy Miller, Roy Lee ve Richard P. Rubinstein olacak. Josh Boone, dizinin başlangıç ve son bölümü için yönetmen koltuğunda oturacak. Yapımcılar Jake Braver, Jill Killington, Owen King, Knate Lee ve Stephen Welke. “The Stand”, 17 Aralık’ta CBS All Access’te prömiyer yapacak ve her perşembe yayınlanmaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir
Legacies_Alaric

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir