Netflix Dizisi Love & Anarchy
0

İskandinav yapımı dizi Love & Anarchy Netflix platformunda başlıyor. Türk oyuncu Gizem Erdoğan’ın, dizide Denise karakterini İsveç yapımı Love & Anarchy dizisi 4 Aralık’ta başlıyor.

30’ar dakikalık toplamda 8 bölümden oluşacak dizinin oyuncu kadrosunda; Ida Engvoll, Björn Mosten, Johannes Bah Kuhnke, Björn Kjellman, Gizem Erdoğan, Reine Brynolfsson, Lars Väringer, Elsa Ageman Reiland, Bejamin Shaps, Malin Levanon, Fredrik Hammar, Ejke Blomberg, Carla Sehn ve Ruben Lopez gibi isimler yer alıyor. Dizide ayrıca daha önce bir başka İsveç yapımı Kalifat dizisinde de rol alan Türk oyuncu Gizem Erdoğan‘da rol alıyor.

Love & Anarchy dizi konusu ise; kariyer odaklı bir danışman ve iki çocuk annesi Sofie’nin hikâyesini anlatıyor. Danışman olarak çalışan, kariyerine odaklı, eski bir yayınevini modernize etmek için görevlendirilen evli ve 2 çocuk annesi Sofie (Ida Engvoll) karakterinin etrafında dönmekte. Sofie, çalışma sırasında genç bir bilişim teknisyeni olan Max (Björn Mosten) ile tanışır ve beklenmedik bir şekilde aralarında flörtleşme oyunu başlar. Sofie ve Max, toplumsal normları sorgulayan şeyler yapmak için gizlice birbirlerine meydan okurlar. Masum şekilde başlayan bu iş, oyunların gittikçe daha da cüretkâr ve riskli bir hale gelmesi ile birlikte istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarır.

Love & Anarchy dizisini senaristliğini ve yönetmenliğini Euphoria, Hotell ve Pure gibi filmlerle bilinen Lisa Langseth yazarken, Fatima Varhos ve Frida Asp dizinin yapımcıları olacaklar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir