1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 50. Bölüm

Sadakatsiz 50. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 50. Bölüm ile 23 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin 49. bölümünde; Asya, Aras ile evlenme kararlarını herkese duyururken, Ali’nin verdiği tepki şaşkınlığa yol açar. Volkan’ın Derin ve Onur ilişkisine tepkisinin merak uyandırdığı Sadakatsiz’in son bölümüne Haluk’un ani ölümü damga vurdu.

Sadakatsiz 50. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 49. Bölüm Özeti

Sadakatsiz 16 Şubat Çarşamba yayınlanan 49. yeni bölümde Haluk’un ani ölümü tüm taşları yerinden oynatıyor! Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!
Asya, Aras ile evlenme kararlarını herkese duyururken, Ali’nin verdiği tepki şaşkınlığa yol açar. Selçuk ve Nil gelecekleri için büyük bir adım atmaya hazırlanırken, Volkan’ın Derin ve Onur ilişkisine tepkisi merak uyandırır. Beklenmedik bir ölüm tüm Tekirdağ’ı yasa boğarken, hangi önemli gelişme Asya ve Aras’ı büyük bir kararın eşiğine getirecektir?

Babasını kaybeden Derin, cenaze töreninde Asya’yı görünce çılgına dönüyor.Derin, babasını kaybetmenin üzüntüsüyle Volkan’a daha sıkı sarılıyor. Bu zor süreçte Volkan’ın artık tamamen onların yanında olmasını istiyor! Volkan ise Derin’i yalnız bırakmıyor!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir