1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 7. Bölüm

Mahkum 7. Bölüm
0

Kısa bir sürede Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Mahkum dizisi yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Mahkum 7. Bölüm ile 27 Ocak Perşembe akşamı Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv’de ekranlara gelen Mahkum dizisi yine oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. Mahkum dizisinin 6. bölümünde; Fırat ve Paşa firar ederken yakalandı. Nazlı’nın yaşadığını öğrenip yeniden umutlanan Fırat; cinayet gecesi ile ilgili kilit bir an daha hatırlar. Fırat, Barış’ı tanıyacak mı?

Mahkum 7. Bölüm Fragmanı

Mahkum 6. Bölüm Özeti

Kaza yapan Büge, olayın şokundayken yardımına Barış yetişir. Sevdiği kadının hapse girmesine gönlü el vermez. Büge’nin suçunu üstlenir. Fakat bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Bağlantılarını kullanıp Fırat’ın koğuşuna yerleşmeye karar verir. Dört duvar arasında kalıp, Fırat’ın neler hatırlayıp hatırlamadığını öğrenmenin peşine düşecektir.

Nazlı’nın yaşadığını öğrenip yeniden umutlanan Fırat; cinayet gecesi ile ilgili kilit bir an daha hatırlar. Bir yandan hafızasının sınırlarını zorlayıp, bir yandan kızına ulaşmalıdır. Nazlı’ya giden yol, gizemi çözülemeyen Ali’den geçer. Fırat’a en büyük yardım yine Cemre’den gelecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir