1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Castle Rock 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Castle Rock 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Stephen King’in “Misery” romanından beyaz perdeye uyarlanan Castle Rock dizisinden ilk 2. sezon tanıtımı yayınlandı. Başrollerini Tim Robbins, Lizzy Caplan ve Elsie Fisher’ın paylaştığı dizi, usta korku yazarı King’in yarattığı ünlü hemşire Annie Wilkes’i takip etmeyi sürdürecek.

“Castle Rock”ın 2. sezon oyuncu kadrosunda Yusra Warsama, Barkhad Abdi ve Matthew Alan gibi isimler de boy gösterecek. Dizinin ilk sezonunda başrollerde Andre Holland, Sissy Spacek, Bill Skarsgard, Melanie Lynskey, Scott Glenn, Jane Levy ve Terry O’Quinn’i izlemiştik.

Kaplan dizide hemşire Wilkes olarak karşımıza çıkacak. Robbins’in canlandırdığı Reginald “Pop” Merrill karakteri, ağır bir hastalığın pençesindeyken ailesiyle yüzleşmeye karar veren bir suç patronu olarak karşımıza çıkarken Elsie Fisher ise Wilkes’in, annesinin akli dengesini sorgulamaya başlayan kızına hayat verecek. Paul Sparks, Merrill’in, Pop öldüünde işi devralmaya hazır olan yeğeni Ace’i oynuyor. Sezon, Merrill klanı ile komşu Jerusalem Lot kasabasındaki Somali toplumu arasındaki, Abdi Omar ve kız kardeşi, yerel doktor Nadia Omar’ı da içeren bir çatışmaya da yer veriyor.

Geçtiğimiz yıl izleyici karşısına çıkan “Castle Rock”ın showrunner koltuğu Sam Shaw ve Dustin Thomason’a emanet edildi. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise JJ Abrams, Mark Lafferty, Ben Stephenson, Liz Glotzer ve King görev yapıyor. Psikolojik gerilim türündeki dizi, Stephen King evreninde karşılaştığımız karakterleri, mekanları ve hikayeleri bir araya getiriyor. Dizi, O (IT), Needful Things, The Dark Half ve Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) gibi ünlü King eserlerine gönderme yapıyor.

“Castle Rock”, 23 Ekim’de Hulu’ya geri dönecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir