1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 37. Bölüm

Kuruluş Osman 37. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Kuruluş Osman 37. bölüm ile 9 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

2 Aralık Çarşamba akşamı Kuruluş Osman 36. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüne; Osman Bey, Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar’ı kurtarmayı başarması damga vurdu. Kuruluş Osman 37. Bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman 36. Bölüm Özeti.

Kuruluş Osman 37. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 36. Bölüm Özeti

Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar’ı Kulucahisar Kalesi’nden kurnaz bir planla kurtaran Osman Bey, Bala Hatun’un kendisine yeni bir eş bulmasına yönündeki tavsiyesinin ardından Targun Hatun’u eş olarak alacağını ilan eder.

Osman Bey tarafından küçük düşürülmenin acısını Flatyos’tan çıkaran Nikola, Yavlak Arslan’dan gelen buluşma teklifini lehine çevirmenin yollarını arar. Nikola ile barışması için yapılan teklife, hedefine Kulucahisar’ı koyan Osman Bey’in hamlesi çok farklı olacaktır. Osman Bey, Targun Hatun’la evlenecek mi? Kulucahisar Kalesi geri alınabilecek mi? Nikola kendisini hayal kırıklığına uğratan Flatyos’a hangi görevi verecek? Bala Hatun, Targun Hatun’un sırrını çözebilecek mi? Bamsı Bey, Cerkutay’dan öğrendikleriyle ne yapacak? Osman Bey’in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak?

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-20

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir