1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 41. Bölüm

Mucize Doktor 41. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor Perşembe akşamları yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 41. Bölüm ile 10 Aralık Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Mucize Doktor 40. Bölüm ile 3 Aralık Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında yayınlandı. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne Nazlı ve Ali’nin beklenen yüzleşmesi damga vurdu. Mucize Doktor bu akşam ekranlara gelen 40. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Peki son bölümde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 41. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 41. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 40. Bölüm Özeti

Aşk acısı çeken Nazlı, Ali’nin yeni bir eve taşındığını ve kendini tamamen vakalara verdiğini öğrenir ve unutulduğunu hisseder. Bu sırada Ali’nin bambaşka bir derdi vardır; o da tuhaf, yeni komşusu Ezo’dur ve Ali ondan son derece rahatsızdır. Diğer tarafta yeni cerrahi şefi Ferda ve Ferman kendilerini tekrar bir cerrahi düellonun ortasında bulurlar. Bir vakanın Tanju’nun eski bir hastası olması işleri iyice karıştırır. Zaman süratle daralırken Nazlı, Ali’ye Ferman da Tanju’ya karşı doldukça dolar. Sonunda beklenen yüzleşmeler gerçekleşir. Ama bunların herkes için beklenmeyen sonuçları olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-21

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir