Hekimoğlu 49. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Hekimoğlu 49. Bölüm ile 11 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında ilgi ile takip edilen ve her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında, Tüm ekibin ayrılmasında sonra Ateş, İpek’e inat olsun diye yeni bir yöntemler kendisine yeni bir ekip oluşturmaya başlar. Diğer taraftan Ateş’teki tuhaf durumu Orhan anlamlandırmaya çalışır. İşte Hekimoğlu 49. bölüm fragmanı.

Hekimoğlu 49. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XSegj1JDZ0w”]

Hekimoğlu 48. Bölüm Özeti

Yıllardır birlikte olan Melis ve Berk telefonda konuşurken Melis’in çalıştığı bina bir anda çöker. Enkazdan ağır yaralı şekilde çıkarılan Melis, Valide Atik Hastanesi’ne getirilir. Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis’in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker. Hekimoğlu, kadındaki bulgularla tıbbi dosyasının eşleşmediğini gördükçe Melis’in sevgilisi Berk dahil kimsenin bilmediği gizli bir hayatı olduğunu düşünmeye başlar.

Sonuçta Hekimoğlu’na göre “Herkes yalan söyler”. Hekimoğlu’na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda kararlıdır. Bu sayede Hekimoğlu’nun tek başına teşhis koymakta zorlanacağını ve ekip kurmaya razı olacağını düşünürler. Ne var ki Melis’in durumu giderek kötüleşince her ikisi de bir karar vermek zorunda kalır. Hekimoğlu’nun parlak zekası ve dikkati sayesinde vaka çözülecek ama çıkan sonuç Melis’in yakınları, Orhan ve İpek için tam bir sürpriz olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir