1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 90. Bölüm

Kuruluş Osman 90. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 90. Bölüm ile 13 Nisan Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bölümleri her Çarşamba akşamı sevenlerini ekran başına kilitliyor. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Cornelia’nın maskesi düşecek mi? Osman Bey Usta Arius’un canını alacak mı? Osman Bey’in Nikola’ya vuracağı büyük darbe nedir? soruları yanıt aradı. Dün akşam ekrana gelen 89.bölümde Osman Bey, Barkın ve İbrahim Fakih kimliğine bürünen Usta Arius’u karşısına alır. İvaz Bey ve Umur Bey’in ölümüne dair şüphelerini dile getirir.

Kuruluş Osman 90. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 90. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 89. Bölüm Özeti

Selcan Ana’ya yapılan saldırı bütün Kayı Obasını galeyana getirmiştir. Osman Bey bu işin peşini bırakmayacaktır. Osman Bey meseleyi çözmek için ne yapacaktır? Malhun Hatun ve Bala Hatun, Cornelia’nın Selcan Ana’yı koruma numarasıyla kendisini aklamaya çalıştığını fark ederler. Şimdi sıra Cornelia’nın hainliğini ispat etmektedir. Cornelia’yı açık edecek delil nedir? Osman Bey, Barkın ve İbrahim Fakih kimliğine bürünen Usta Arius’u karşısına alır. İvaz Bey ve Umur Bey’in ölümüne dair şüphelerini dile getirir. Usta ve Barkın, Osman Bey’in şüphelerini bertaraf etmeye çalışmak için ne yapacaklardır? Osman Bey bir yandan görünmez düşmanıyla uğraşırken öte yandan da İnegöl’ün fethi için hazırlıklarına devam eder. Nikola’ya göz açtırmamaya kararlıdır. Osman Bey’in Nikola’ya vuracağı büyük darbe nedir? Osman Bey düşmanının niyetini çözmüştür. Tüm çabalarına rağmen oyunlarını bozmakta kararlıdır. İnegöl fethedilene kadar pusatını kınına sokmayacaktır. Bu uğurda önüne çıkan en büyük engel Usta Arius’tur. Osman Bey Usta Arius’un canını alacak mıdır?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-34

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir