Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm ile 20 Şubat Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 52. bölüm tanıtımı yayınlandı. Kadıoğlu ailesinin Mine’ye tepki gösterdiği tanıtımda Kuzey’in Emin’e attığı sert tokat herkesi şoke ediyor. Nahide ve kızının yanından ayrılan Sefer’in hali izleyenleri güldürürken, eğlenceli kutlama anları ekranlara geliyor. Halil İbrahim ve Feride’nin birbirine yakınlaştığı anlar ise dikkat çekiyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. son bölümü SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Yıldız’ın geçirdiği küçük kaza, Kuzey ve Yıldız’a korku dolu anlar yaşattı. Kuzey, bir daha aynı korkuyu yaşamamak ve Yıldız ile bebeğini korumak için aldığı tedbirleri iki katına çıkardı. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. yeni bölüm fragmanı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Q_xtNUiwBmM”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Özeti

Yıldız’ın hamilelik sürecini risksiz ve güvenilir bir şekilde geçirmesini isteyen Kuzey’e ek olarak annesi Emine de güvenlik önlemlerini devreye soktu. Sıkı önlemler alan Emine, sadece Yıldız’a değil Kuzey’e de zor anlar yaşattı. Kuzey ve Yıldız’ın hayatında bir sürpriz gelişme daha yaşandı. Restoranın yeni sahibi olarak gelen Halil İbrahim, Kuzey ve Yıldız’ı şaşırttı.

Bahar’dan hiçbir belge olmadan restoranı satın alan Yıldız, Halil İbrahim’in belgelerini görünce büyük bir şok yaşadı. Restoranı kaybetme tehlikesiyle korku yaşayan Kuzey ve Yıldız’a, Halil İbrahim ortaklık teklif etti. Restoranı kaybetmek istemeyen Kuzey ve Yıldız, sonunda teklifi kabul etti. Restoran Halil İbrahim’in de etkisiyle değişim yaşarken eğlenceli anlar yaşandı. Tüm bu olanların ardından finalde Kuzey’e asıl büyük sürpriz ise Mine’den geldi. Restorana gelen Mine, Emin ile evlendiklerini açıkladı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir