The Walking Dead 11. Sezon ile Final Yapacak
0

2010 yılında AMC ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve çok kısa bir sürede Dünya’da en beğenilen diziler arasına girmeyi başaran The Walking Dead dizisi severlere üzücü bir haberimiz var. The Walking Dead 11. sezon son sezon olacak ve dizi ekranlara veda edecek.

Yapılan açıklamalara göre The Walking Dead, 24 bölümlük 11. sezon ile ekranlara veda edecek. The Walking Dead evreni, 2023’te başlayacak spinoff dizisi ile varlığını sürdürecek. Bu açıklama dizinin resmi twitter hesaından paylaşıldı.

The Walking Dead 11. Sezon ile dinal yapacak fakat yeni bir spin off dizisi hemen ardından başlayacak. Zira aynı duyuruda 2023 yılında The Walking Dead’in yönetmeni Angela Kang’ın da yer aldığı, Norman Reedus ve Melissa McBride’in başrolde olduğu henüz adı belli olmayan bir The Walking Dead spinoff’unun seyircilerle buluşacağı açıklandı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre dizinin yapımcı şirketi olan AMC; yeni veya mevcut karakterlerle, bağımsız deneyimlere odaklanan bireysel bölümler ya da benzeri epizodik bir antoloji ortaya koyan yeni bir Tales of the Walking Dead dizisi için de yeni spinoff’un yapımcılarından Scott M. Gimple ile görüşmeler gerçekleştiriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir