1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 18. Bölüm

Yalnız Kurt 18. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 18. Bölüm ile 27 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Yalnız Kurt dizisi yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 20 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Yalnız Kurt reyting sıralamasında Total de 3,22 izlenme oranı ile 7. oldu. Yalnız 17. bölümde; Altay’ın, sürpriz biriyle karşılaşması bölüme damga vurdu! Hakim’in intiharı sırasında olay yerinde olan Altay’ın bunu 5 numara ve diğerlerine açıklaması gerekecektir. Durumu açıklamak için Halit’in evine giden Altay geçmişte hayatını değiştiren adamlardan biriyle karşılaşır.

Yalnız Kurt 18. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 17. Bölüm Özeti

Paralarını kaybeden Nizam yeniden para bulmak zorundadır ve yapılanmadan bağımsız olarak Kuzey Irak’a gider. Nizam’ın Kuzey Irak’a gittiğini öğrenen Viking ise yetim kurtlarını toplayarak Nizam’ın peşinde olacaktır.

Kendisine Ahmet’i öldürme görevi verilen Doğan ise oldukça gergindir. Bu suikasti gerçekleştirmek için kendisine sebepler aramaktadır. Sare ise bir infaz emri aldığından emin olduğu Doğan’ın kimin peşinde olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapar.

Altay, Halit’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir ama asıl sürprizle kendisi karşılaşır. Halit, Altay’dan öyle bir şey ister ki karşılığında onun varisi olmasını teklif eder. Bu yeni gelişme karşısında Altay’ın kumandana her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır.

Kendisinden para isteyen Nizam’dan kurtulmaya çalışan Dara, bir oyun kurmuştur. Dara oyununu kurarken Nizam onun peşindedir ama avcılar av olmuştur, Nizam’ın peşinde de Viking vardır. Kuzey Irak hareketli bir operasyona gebedir.

Doğan, aldığı infaz emri ile değerleri arasında bocalarken bir başka infaz emri de 4 numaranın tetikçisine verilmiştir. Tetikçi emri yerine getirmek için derhal harekete geçecektir.

Altay, hakimin yanında ne işi olduğunu 5 numaraya açıklayabilecek midir? Altay, Halit’in evinde karşılaştığı gizemli kişi kimdir? Dara’nın peşinde olan Nizam’ı, Nizam’ın peşinde olan Viking’i Kuzey Irak’ta neler beklemektedir? Doğan, Ahmet’i öldürmek için aradığı sebebi bulabilecek mi? Sare, Doğan’ın aldığı infaz görevinin kimin için olduğunu öğrenebilecek mi? Halit neyin karşılığında Altay’ın varisi olmasını isteyecek? 4 numaranın tetikçisi kimin infaz emrini yerine getirmek için görevlendirildi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir