Kuruluş Osman 33. Bölüm
0

ATV ekranlarında Osman Devleti’nin kuruluş hikayesini anlatan dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Kuruluş Osman 33. Bölüm ile 11 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kuruluş Osman dizisi dün akşam yayınlanan 32. bölüm ile izleyicileri ile buluştu. Osman Bey’in ağabeyi Savcı Bey’i kurtarmak için harekete geçtiği Kuruluş Osman son bölümünde Gündüz Bey’e yapılan saldırı dikkat çekti. Geyhatu’nun kayı obasına gelmesi ise bu haftaki bölüme damga vuran anlardan oldu. Moğollara karşı Kayı Obası’nda verilen mücadele dikkat çekti. Yeni bölüm fragmanında ise KulucaHisar’ın düşmesi ve Savcı Bey’in Osman Bey’e “Alp başı benim Osman” dediği sözler dikkat çekti. Kuruluş Osman dizisinin yeni 33. bölüm fragmanında “Ertuğrul Gazi oğlu Osman! Ne pusatımı emanet ederim ne de kardeşlerimi!” sözleri şimdiden heycanlandırdı.

Kuruluş Osman 33. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 33. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 32. Bölümde Neler Oldu?

Flatyos’un kurduğu pusudan Bamsı Bey’in yardımı ile kurtulan Osman Bey; Mönke ve Yavlak Arslan’ın kurduğu tuzağa düşerek esir edilen ağabeyi Savcı Bey’i kurtarmak üzere harekete geçer.

Dört cepheden kuşatılan Kayı Obası, Moğollara karşı nasıl direnecek? Osman Bey, Geyhatu ve Moğollar’ı durdurmak için nasıl bir plan kuracak? Ertuğrul Bey, Osman Bey’in sözüne karşı gelmesine nasıl tepki verecek? Bala Hatun ve Hazal Hatun arasında köprüler atılıyor mu? Gündüz Bey’in akıbeti ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir