1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

This Is Us 5. Sezonda Konu Korona Olacak!

This Is Us 5. Sezonda Konu Korona Olacak!
0

4. sezonunu izlenme rekoru ile kapatan This Is Us dizisinde 5. sezon için geri sayım başladı. İçerik oluşturucu Dan Fogelman, Deadline Contenders sohbeti sırasında bir izleyici, This Is Us’ın yaklaşan sezonuyla ilgili soruların bir listesini tweetledi. Dan Fogelman gelen bu sorulardan bir tanesi olan “Yazarlar günümüzde Covid-19’u ele alacak mı?” sorusuna Fogelman “Covid, evet. Her şeye doğrudan saldırmaya karar verdik. Yazarlarımızla gurur duyuyoruz.” diye cevap verdi.

Merak edilen sorulardan bir tanesi olan Pearson Ailesi’nin salgından nasıl etkileneceği sorusuna Dan Fogelman cevap vermedi. Deadline Contenders sohbeti sırasında gelen başka bir soruda ise Fogelman; beşinci sezon yapımının ne zaman başlayacağı veya aile dramasının yeni bölümlerinin NBC’ye ne zaman döneceği konusunda kesin bir tarih olmadığını söyledi. Ayrıca, ülkenin karşı karşıya olduğu güncel olaylara rağmen, gösterinin hala “aynı planlanan sona” doğru ilerlediğini belirtti.

20 Eylül 2016’dan beri NBC’de yayınlanan ve Mart ayında 4. sezonu tamalayan This Is Us 5. Sezon büyük bir merakla bekleniliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir