1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Babil 16. Bölüm

Babil 16. Bölüm
0

Başrollerinde Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta’nın yer aldığı Babil dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Babil 16. Bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Babil 15. bölüm dün akşam ekranlara geldi. Dost düşman değişiyor! Parmaklıklar ardında öğrendiği gerçek İrfan’ı darmadağın ederken, Egemen Eda’nın hışmına uğruyor. Ayşe, İrfan’ı kurtarmak için çırpınırken, Kudret Süleyman’ı bedeli ağır bir seçime zorluyor. İlay’ın öfkesi sürpriz bir ortaklığın doğmasına yol açıyor. Babil’in son bölümünde İrfan polisle bir anlaşma yaptıktan sonra cezaevinden çıktı. İrfan, İlay ve Süleyman’ın düğününe de gitti. Daha sonra ise İrfan, Süleyman’ın eski eşi Kudret’le anlaşarak, İrfan ve Egemen’in artık ortak oldukları Babil şirketinin ihale kazanmasını engelledi. Babil’in yeni bölümünde, İrfan’ın hayatını Ayşe kurtarıyor. İrfan ve Ayşe arasındaki ilişki farklı bir boyut kazanıyor. Diğer yandan ise çocuğunu görmek için Eda’nın evine giden İrfan ile Egemen kavga ediyor. Deniz ise o anlara şahit oluyor.

Babil 16. Bölüm Fragmanı

Babil 15. Bölümde Neler Oldu?

İrfan adaleti sağlamak için taktik değiştirirken, Deniz’in geleceği, Eda’yı Egemen’le bir hayat düşünmeye zorluyor. Süleyman ve İlay’ın düğününün Kudret’in gövde gösterisiyle kesilmesi tansiyonu yükseltirken, Ayşe’nin İrfan’la ilişkisi biraz daha derinleşiyor.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir