1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Robert De Niro’lu Netflix Dizisi “Zero Day”

Robert De Niro’lu Netflix Dizisi “Zero Day”
0

Ünlü oyuncu Robert De Niro ilk kez bir dizi projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Netflix platformunda yayınalanacak “Zero Day” adlı politik gerilim dizisinde başrolü üstlenecek. Dizi, De Niro’nun kariyerindeki ilk dizi projesi olacak.

Netflix‘te yayınlanması planlanan dizi, ‘Narcos’un yazarlarından ve yapımcılarından biri olan Eric Newman, Pulitzer ödüllü Michael Schmidt ve NBC News başkanı Noah Oppenheim tarafından kaleme alınacak. Newman ve Oppenheim, aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstlenecekler. 

Variety’nin haberine göre Robert De Niro, “Zero Day” adlı politik gerilim dizisinde eski ABD başkanına hayat verecek. Dizinin konusu ve Robert De Niro’nun eski bir ABD başkanını canlandıracağı dışındaki ayrıntılar şimdilik gizli tutuluyor. De Niro daha önce HBO’nun “The Wizard of Lies” adlı televizyon filminde rol almıştı ancak “Zero Day” kariyerindeki ilk düzenli televizyon rolü olacak.

Sırasıyla “Raging Bull” ve “The Godfather Part II” ile En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü kazanan ve tüm zamanların en tanınmış film yıldızlarından biri olan De Niro, en son David O. Russell tarafından yazılıp yönetilen “Amsterdam” filmiyle izleyici karşısına çıktı. Film yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna rağmen karışık eleştiriler aldı ve gişede battı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir