1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 15. Bölüm

Menajerimi Ara 15. Bölüm
0

Star ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. Menajerimi Ara 15. Bölüm ile 6 Aralık Pazar akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Menajerimi Ara dizisi 14. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Fransız yapımı Dix pour cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitliyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara son bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Menajerimi Ara 14. bölümde neler oldu? Menajerimi Ara 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 15. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 15. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 14. Bölüm Özeti

Dicle’nin kovulmasının ardından, Beren’in Berlin Ajans’a geçmesi Ego Ajans’ta bütün dengeleri değiştirir. Feris, Dicle’nin yokluğunda yeni asistanıyla işlerini halletmeye çalışırken oyuncusu Ozan Dolunay’ın yaşadığı kriz her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir. Peri Masalım dizisinin takipçileri sürpriz bir istekle ajansı basınca Çınar farklı bir yol denemek zorunda kalır. Dicle’nin tekrar ajansa dönmesi için harekete geçen Emir ve Barış, hiç beklemedikleri engellerle karşılaşır. Dicle’nin Barış’la ilgili öğrendiği gerçekler ise onu bir kez daha derinden etkiler. Serkan, Ego’nun sürpriz bir oyuncusuna bir adım daha yaklaşırken, tehlikenin farkında olan Kıraç, Serkan’la yüzleşir. Serkan’ın Dicle’yle ilgili büyük hamlesi ise merak konusu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap