1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 48. Bölüm

Mucize Doktor 48. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen hastane dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Mucize Doktor 48. Bölüm ile 4 Şubat Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir heyecanla takip edilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor, 47. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin dün akşamki bölümüne Ezo’nun Ali’ye Nazlı konusunda yardım etmeye karar vermesi damga vurdu. Mucize Doktor bu akşam ekranlara gelen 47. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Peki son bölümde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 48. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fI7qVF5woB4″]

Mucize Doktor 47. Bölüm Özeti

Beliz, Vuslat’ın teklifini kabul etmemekte kararlıdır. Ama yeni aksaklıklar hastanenin peşini bırakmayınca Beliz’in eli zorlanmaya başlar.

Diğer taraftan yeni başasistan Nazlı’nın işi başından aşkındır ve ceza nöbetinden ceza nöbetine koşan Ali’nin aklı fikriyse Nazlı’nın onu unutup unutmadığındadır.

Annesinin girişimlerinden habersiz Ezo, Ali’ye Nazlı konusunda yardım etmeye karar verir. Ama Vuslat’ın hem Ali hem de hastane için bambaşka planları vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir