1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Tulsa King 2.Sezon Ne Zaman?

Usta oyuncu Sylvester Stallone'nin ilk sezonu ile büyük beğeni toplayan dizisi Tulsa King 2. sezon çekimleri başladı.

Tulsa King 2. Sezon Çekimleri Başladı
0

Tulsa King hayranları dizinin 2. sezon çekimlerinin başlaması nedeniyle oldukça sevinçliler. Tulsa King dizisinin yeni sezon çekimleri Oklahoma ve Atlanta’da başladı.Diziye katılan yeni oyuncularda var.

Taylor Sheridan ile Terence Winter’ın imzasını taşıyan New York’lu bir mafya babası olan Dwight “The General” Manfredi’nin yaşamı tarzına yoğunlaşan Tulsa King dizisinde, Sylvester Stallone, Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson ve Garrett Hedlund gibi oyuncular rol alıyor. Sylvester Stallone‘nin başrolünü ve yürütücü yapımcılığını üstlendiği dizinin bu sonbaharda başlaması planlanan yeni sezon çekimleri Oklahoma ve Atlanta’da başladı.

Tulsa King, New York’lu mafya babası Dwight “The General” Manfredi’nin (Stallone) 25 yıl sonra hapisten çıktıktan hemen sonra patronu tarafından belirsiz bir şekilde Tulsa, Oklahoma’ya sürgün edilmesini konu alıyor. Mafya ailesinin kendi çıkarlarını düşünmediğini fark eden Dwight, kendisi için başka bir gezegen de olabilecek bir yerde yeni bir suç imparatorluğu kurmasına yardımcı olacak bir grup beklenmedik karakterden yavaş yavaş bir ekip oluşturur.

Sheridan Tulsa King dizisinin yaratıcısı/yürütücü yapımcısı. Dizinin yürütücü yapımcılığını ayrıca 2. Sezonda yapımcı yönetmen olarak görev yapan Craig Zisk, Terence Winter, Stallone, David C. Glasser, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Braden Aftergood ve Keith Cox üstleniyor. Tulsa King’in yapımcılığını MTV Entertainment Studios ve 101 Studios üstleniyor.

Tulsa King’in 1. sezonu, 2. sezonun bu sonbaharda Paramount+‘da yayınlanmasından önce bu yaz kardeş CBS kanalında ilk kez yayınlanacak.
Grillo en çok Captain America ve Purge serileri, Kingdom, Hitman’s Wife’s Bodyguard ve Lamborghini’deki rolleriyle tanınıyor.Grillo daha sonra, yönetmen James Gunn tarafından yönetilen ve bu yılın sonlarına doğru gösterime girecek olan, birbirine bağlı projelerden oluşan yeni DC evreninde Rick Flag Sr. rolüyle karşımıza çıkacak.Grillo CAA, Entertainment 360 ve Paul Hastings tarafından temsil ediliyor. Paramount henüz Tulsa King 2. sezon için resmi bir yayın tarihi açıklamadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir