Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 18. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 18. Bölüm ile 3 Şubat Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen TRT dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri Perşembe akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Barbaroslar dizisinin 17. bölümünde, Meryem kaçırılır. Hüma Hatun’un, ‘Ben iki oğul verdiğim toprağa, Oruç üçüncüsü oldu. Nasıl ki Oruç’u toprağın altına gömeceksek, içimizdeki acıyı da bağrımıza gömmek bizim vazifemiz.’ sözleri damga vurdu.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 18. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 18. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 17. Bölüm Özeti

Hızır ile Piri Reis, Karabay’ın Hristiyan birliği temsilcileriyle toplandığı gemiyi basarak Karabay’a konaktaki kuşatmayı kaldırmasını, aksi halde temsilcileri öldüreceklerini söylemişlerdi. İskenderiye’de işlenecek bu cinayetle başının büyük belaya gireceğini bilen Karabay şimdi ne yapacaktır? Oruç ile yollarını ayıran Isabel, onun ölüm haberini aldığında ne yapacaktır? Oruç’a saldıranın Şahbaz olduğunu öğrenecek midir? Şahbaz düşmanı Oruç’un yokluğundan nasıl faydalanacaktır?

Meryem’in tutsak olduğu konaktan çıktığını gören Hızır onu takip etmesi için Niko’yu görevlendirmişti. Ormanda ağabeyi Pietro’yla görüşmeyi bekleyen Meryem Niko’ya yakalanacak mıdır? Meryem’e karşı şüpheleri artan Hızır, onun Pietro’nun kardeşi olduğunu öğrenecek midir? Pietro kardeşi Meryem’i Kalimnos’a götürebilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir