1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 33. Bölüm

Ramo 33. Bölüm
0

Show TV ekranlarının büyük beğeniyle izlenen Cuma akşamları ekranlara gelen dizisi Ramo yeni bölümleri ile devam ediyor. Ramo 33. Bölüm ile 19 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 32. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Mazhar’ın partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmesi damga vurdu. İlk sezonundan bu yana büyük beğeni toplayan, başrollerini Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Ramo’da Sibel’in ölüp ölmeyeceği merak edilirken Ramo Sibel’e ait izleri aramayı kafaya koydu. Peki Ramo 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Ramo 32. Bölüm özeti.

Ramo 32. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

Ramo 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MdGMdDGLWdY”]

Ramo 32. Bölüm Özeti

Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

Ramo ne kadar inanmak istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden her yerde Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo- ’nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir