1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 11. Bölüm

Gönül Dağı 11. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Gönül Dağı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 11. Bölüm ile 9 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarada olacak mı? Gönül Dağı 11. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 2 Ocak Cumartesi günü Gönül Dağı yeni bölüm yayınlanmayacak.

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın rol aldığı Gönül Dağı dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde Halime ve Gülsüm, Taner ve Dilek’in aşk yaşadığını öğrendikten sonra her ikisi de evlatlarını korumak için onlarla ciddi bir konuşma yaparlar. Annelerinin bu tavrı Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir? Taner ve Dilek’in aşkı annelerinin engeline takılır. Ciritçi Abdullah’ın Serdar’ı uzun bir yolculuğa çıkardığı Gönül Dağı dizinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı dizisi 10. bölümde neler oldu?

Gönül Dağı 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 11. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CNJCeeaqFt4″]

Gönül Dağı 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pEt3QguRnF0″]

Gönül Dağı 11. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2MERddlsrXs”]

Gönül Dağı 10. Bölüm Özeti

Halime ve Gülsüm, Taner ve Dilek’in aşk yaşadığını öğrendikten sonra her ikisi de evlatlarını korumak için onlarla ciddi bir konuşma yaparlar. Annelerinin bu tavrı Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?
Cemile’nin rahatsızlıklarından şüphelenen Döndü, onun hamile olduğunu düşünmeye başlar. Muammer’e dede olacağı müjdesini verir… Hüseyin, Muammer’in dede olacağını öğrenince karşı atağa geçer ve ondan önce dede olmak için Ramazan’ı evlendirmeye karar verir. Günışıl ile beraber Ramazan’a kız aramaya başlarlar…
Tüm bu olanlardan habersiz Asuman’ı yeniden müzikle barıştırmanın derdine düşen Ramazan’ı bekleyen sürpriz nedir? Ciritçi Abdullah ve Serdar’ın çıktığı uzun yolculuk nasıl son bulacaktır? Taner ve Dilek’in aşkını reddeden Halime ve Gülsüm bu aşkı bitirmek için ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir