1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 22. Bölüm

Üç Kuruş 22. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Üç Kuruş 22. Bölüm ile 11 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Üç Kuruş dizisinin 21. bölümünde; Baybars’ın en gaddar hamlesi Kılıç, oyuna dahil olduğu gibi geçtiği yerlerde büyük yıkım bırakır. Efe’nin Leyla’yı istediğini Kartal’a söylediği bölümde Kartal, Efe’ye yumruk atarak tepkisini gösteriyor. Efe ile annesi Aysel, Saliha babaannenin evine giderek Leyla’yı isterken verilecek yanıt merakla bekleniyor.

Üç Kuruş 22. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 21. Bölüm Özeti

Kartal ve Çetin’in kavga ettiği anlar dikkat çekerken Kılıç, Şahin’e silah doğrultuyor. Kartal, Çetin’in halasının oğlu olduğunu öğrendiğini söylerken ikili arasında yaşanacak yüzleşme için nefesler tutuluyor. Tanıtımda gerilimi giderek yükselten ‘ölmüş’ sözü ise akıllara “Kim öldü?” sorusunu getiriyor.

Baybars’ın en gaddar hamlesi Kılıç, oyuna dahil olduğu gibi geçtiği yerlerde büyük yıkım bırakır. Kılıç’ın vahşeti Şahin’in gözünü korkutur. Şahin, Kılıç’ı saf dışı bırakmak için Neriman’la bir plan yapar.

Kartal ve Efe düğün hazırlıklarıyla meşgulken Şahin’in oyunu Kartal ve Çetin’i karşı karşıya getirir. Kılıç’ın döndüğünü anlayan Çetin abisinin karşısına çıkar. İkili arasında yaşanan sert yüzleşme sonucunda Çetin, Kılıç’tan kurtulmak için Kartal ve Efe’ye hiç beklemedikleri bir teklifte bulunur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir