1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 21. Bölüm

Arıza 21. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Show TV dizisi Arıza yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 21. Bölüm ile 7 Şubat Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 19. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Muzaffer uzun yıllar sonra bir gerçeği Rukiye Hanım’a anlatması damga vurdu! Show TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizisi Arıza, 20. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler yeni bölüm çevrildi…

Arıza 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rRXhHSCVEDI”]

Arıza 21. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=70daKdkwjeY”]

Arıza 20. Bölüm Özeti

Fuat Ersoylu, Burak’ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar’ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza’yla temasa geçer ve Ali Rıza’ya ilk vazifesini verir.

Fuat Ersoylu, Burak’ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar’ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza’yla temasa geçer ve Ali Rıza’ya ilk vazifesini verir. Burak babasının ölmeden önce kendisine söylediği bir isimin peşine düşer.

Halide uzun zamandır hayalini kurduğu, Ali Rıza’yla başlarını dinleyebilecekleri ufak bir tatilin heyecanı içerisindedir. Muzaffer uzun yıllar sonra bir gerçeği Rukiye Hanım’a hatırlatma ihtiyacı hisseder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir