Çukur 4. Sezon 7. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur 100. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 7. Bölüm ile 19 Ekim Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Çukur 4. Sezon 6. Bölüm ile ekranlara geldi. Çukur dizisinin bu bölümünde en çok dikkat çeken olay Cumali Koçavalı’nın Arık Böke Erdenet’den aldığı intikam oldu. Arık Böke Erdenet karakteri dizide öldü ve bu karekteri canlandıran Barış Arduç Çukur dizisinden ayrılmış oldu. Cumali’nin, Çağatay Erdenet’e göndermesi için Seren’e verdiği zarfın içinde ne olduğu büyük merak uyandırıyor.
Yamaç, Cengiz’e karşı hamle yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti. Cengiz’e doğrulttuğu silahı boş çıkan Yamaç’ın etrafını birden Cengiz’in adamları sardı. Cengiz, Yamaç’ın bu ihanetine karşı tehditkar bir karşılık verdi.

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 7. İlk Sahne

Çukur 4. Sezon 6. Bölümde Neler Oldu?

Yamaç, Cengiz’e karşı hamle yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti. Cengiz’e doğrulttuğu silahı boş çıkan Yamaç’ın etrafını birden Cengiz’in adamları sardı. Cengiz, Yamaç’ın bu ihanetine karşı tehditkar bir karşılık verdi. Yakup’u takip eden Arık Böke, onu kaçıranların Çukur olduğunu düşündü. Bunun üzerine Çukur’a saldırmayı kafasına koyan Arık harekete geçti. Diğer tarafta iki aşiret arasında çıkan husumet Erdenetler’i ve Yamaç’ı yeni bir operasyonun içine soktu. Server, Cengiz Erdenet’ten yardım isterken İskandar ise Reşit Feyzullah’ın kapısını çaldı.
Erdenetler, İskandar’ı öldürmek isterken Reşit tarafından sert bir uyarıyla karşılaşan Yamaç bu infaza engel olmaya çalıştı. Arık ve Yamaç, Cengiz Erdenet’in emriyle İskandar’ı aramak için harekete geçti. Bir yandan Arık’ı korumaya bir yandan da İskandar’ın ölmesine engel olmaya çalışan Yamaç zor anlar yaşadı. Yamaç ve Arık’ın operasyon anlarında heyecan doruğa ulaşırken ikili arasındaki gerilim bir anda büyük bir kavgaya dönüştü. Arık’ın adamları, Çukur’a ansızın saldırınca Cumali çıldırdı. Arık Böke ve Cumali’nin kapıştığı final anları nefesleri keserken Cumali’nin Arık’ı vurması herkesi şoke etti. Cumali’nin bu hareketi Çukur’u nasıl bir yola sürükleyecekti?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir